پیام نوروزی ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

پیام نوروزی ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سرخط خبرها

پیام نوروزی ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

دانشگاهیان ارجمند دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ پلی تکنیک تهران؛

بی گمان سالی که گذشت، سالی پر فراز و نشیب برای ایران عزیز بود. سالی که به رغم روزهای پرچالش، تلخ و مصائبی که برای ایرانیان به همراه داشت، اما در عین حال، پرتویی از همدلی، همراهی و مجاهدت‌های ایثارگرانه را در برهه‌های مختلف به منصه ظهور و بروز گذاشت.
پروردگار عالم را شاکر و سپاسگزاریم که خانواده بزرگ و پرافتخار دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز توانست با اهتمام والای خود، و در کوران بحران‌ها، تنگناها و تحریم های تحمیلی، همچنان گام های استواری را در مسیر اعتلا و بالندگی علمی کشور بردارد و همچون گذشته در عرصه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به توفیقات ارزنده‌ای دست یابد.
اینک در آستانه نوروز باستانی، ضمن تبریک و تهنیت سال جدید، مراتب قدردانی خود را از تلاش های بی دریغ همه اساتید ارجمند، کارکنان گرامی و دانشجویان عزیز ابلاغ می‌دارم و همه شما گرامیان را با بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود، در تداوم پیشبرد اهداف دانشگاه و تحقق چشم اندازهای ترسیم شده دعوت می نمایم.
امید است؛ هم آوایی «نوروز» و شکوه شکفتن در «بهاران» و تقارن آن با ماه‌های پرخیر و برکت «رجب، شعبان و رمضان»، نویدی معنوی برای والاهمتان روزگار باشد. 
از درگاه خداوند متعال سلامتی شما و خانواده‌های محترمتان را مسئلت دارم، با این امید که سال پیش‌رو، سالی پربرکت، به دور از رنج و محنت برای ایران و
 ایرانی و سرشار از موفقیت برای دانشگاهیان صنعتی امیرکبیر باشد.