آیین رونمایی از ۵ عنوان کتاب در حوزه فنی - مهندسی توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحدصنعتی امیرکبیر، سه شنبه سی ام آبان ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‏گردد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر، دکتر مهدی ورسه ای با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۴۴ عنوان کتاب در انتشارات واحد صنعتی امیرکبیر به چاپ رسیده است که در این میان ۲۳ عنوان چاپ اول و ۲۱ عنوان، چاپ مجدد بوده است.

وی خاطر نشان کرد: در این مراسم از کتاب‏های سازمان‏های برتر؛ از شناخت تا دریافت جایزه سرآمد تألیف نعمت اله قاسمی و امان ا... زارع وکیل آباد و اقتصاد مقاومتی از نظریه تا عمل تألیف مهندس فیروز داوودی، متعلق به  شرکت نیرو گستر وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، طراحی و مدیریت اجرا در خطوط انتقال گاز تألیف مهندس عباس خانی وابسته به شرکت تدبیر انرژی گستر ایرانیان، سنتز، شناسایی و کاربرد نانومواد در زمینه‏های مختلف علوم و فناوری تصنیف دکتر زهرا شریعتی نیا (عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر- گروه شیمی) و آشنایی با دانش پلیمرها و اصطلاحات بنیادی تألیف مهندس سعید نعمتی رونمایی به عمل خواهد آمد.

شایان ذکر است، این مراسم  روز سه شنبه سی­ام آبان ماه- ساعت ۱۴ در سالن شورا ساختمان اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور مولفین و علاقمندان کتاب و کتابخوانی برگزار خواهد شد.