دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK

دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK

به لحاظ تحولات علمی و عملی عظیم چندین دهه اخیر در جهان و نیز تلاش های مستمر و متمرکز مراکز آموزشی، دانشگاه ها، تشکلات و انجمن های معتبر در کشورهای پیشرفته و صنعتی، مدیریت پروژه اینک در قالب یک علم نوین عرضه گشته و لزوم شناخت و اشراف بر این دانش جدید برای کلیه مؤسسات صنعتی و خدماتی جهان روز به روز مبرم تر و غیر قابل اغماض گردیده است.

انستیتوی مدیریت پروژه PMI® بدون شک یکی از معتبرترین مراکزی است که با دربر داشتن تعداد متنابهی عضو فعال و متخصص در زمینه پروژه از ۱۷۲ کشور جهان در جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل بهترین روش های مدیریتی پروژه و مستند سازی و اشاعه دانش مدیریت پروژه خدمات ارزنده ای را ارائه نموده است. از بارزترین این خدمات می توان از تدوین و انتشار کتاب راهنمای کلیت دانش مدیریت پروژه PMBOK® Guide که محتوای آن امروزه به منزله استاندارد دانش روز مدیریت پروژه به حساب می آید، نام برد.

در همین راستا جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر در نظر دارد ، کارگاه آموزشی مبانی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK را به مدت ۲۴ ساعت و با حضور مدرسین سرشناس این حوزه مورد تایید انستیتو PMI® و موسسه آمونتیس آلمان برگزار نماید.

این کارگاه در روزهای (پنجشنبه و جمعه) ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه و ۶ و ۷ خرداد ماه ۱۳۹۵ در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با ظرفیت محدود ( حداکثر ۲۵ نفر) برگزار خواهد گردید.

شایان ذکر است مبلغ سرمایه گذاری در این دوره برای هر دانشپذیر ۵،۴۰۰،۰۰۰ ريال بوده که به شماره حساب ۱۸۳۲۴۶۵۲ بانک تجارت شعبه پارک دانشجو (تهران) و شماره کارت بانکی ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۲۰۰۷۰۱۶ بانک ملت به نام جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر قابل پرداخت خواهد بود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶-۸۸۹۲۰۰۰۵ (مهندس سیدصالحی) تماس حاصل نمایند.