کارگاه آموزشی حفاظت فیزیکی و تکریم ارباب رجوع

کارگاه آموزشی حفاظت فیزیکی و تکریم ارباب رجوع

آنگونه که می­دانیم رعایت و حفظ اصول حفاظت فیزیکی یكی از ارکان پدافند غیرعامل كشورها بوده و ظهور عوامل مخاطره­آميز و وقوع حوادث را حتي­المقدور كاهش داده و چنين امر مهمي را با ايمن سازي محيط كار ممكن مي­سازد. از این رو جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر درنظر دارد در ادامه برنامه­های آموزشی خود ، دوره یک روزه تحت عنوان کارگاه آموزشی حفاظت فیزیکی – وظایف انتظامات سازمان­ها را برگزار نماید.

این دوره به صورت کاملا کاربردی و با حضور استاد ارجمند جناب سرهنگ فراهانی در قالب ۱۵  عنوان مبحث تعریف شده که در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد گردید .

در پایان دوره به دانش­پذیران گواهینامه معتبر و قابل ترجمه از جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر با شماره مجوز ۲۲۵/۹۳/۳۸۱۳ مورخ ۲۵/۳/۹۳ معاونت توسعه و مدیریت سرمایه انسانی ریاست جمهوری اعطاء خواهد شد.

مبلغ سرمایه­گذاری در این دوره برای هر دانشپذیر ۲.۱۵۰.۰۰۰ ريال بوده و به شماره حساب ۱۸۳۲۴۶۵۲ بانک تجارت شعبه پارک دانشجو (تهران) قابل پرداخت خواهد بود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۸۸۹۲۰۰۰۵ و ۸۸۹۲۰۰۰۶ (خانم مهندس مرادی­ پور) تماس حاصل نمایند.