logo logo
ارسال شده در تاریخ 2019/5/6 - ساعت 15:27 ارسال شده در دسته اخبار معاونت فرهنگی

ققنوس، تیم برتر هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر افزود: مسابقات مناظره برای سومین بار در مرحله دانشگاهی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. در این دوره تیم های دانشجویی در سه روز نهم، دهم و پانزدهم اردیبهشت ماه در آمفی تئاتر پروفسور سلیمی ساختمان فارابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به رقابت پرداختند.

محمدپور ضمن قدردانی از حمایت های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر جهت همکاری در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات، به فرآیند داوری این مسابقات اشاره داشت و بیان کرد: در این دوره از مسابقات، سعی برآن شد که از ترکیبی متفاوت از اعضای محترم هیئت علمی و صاحب نظران دانشگاه صنعتی امیرکبیر و بیرون از دانشگاه استفاده شود تا علاوه بر جلب مشارکت بیشتر اساتید و معرفی بهتر این مسابقات به آن ها، کیفیت داوری این مسابقات نیز از ارتقای بیشتری برخوردار شود

وی ادامه داد: در این مسابقات آقایان دکتر حمید رضا بابایی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی، دکتر حمید امیدوار، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی معدن و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر اباذر ضیایی، معاون مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر مهدی گل پرور، عضو هیئت علمی گروه معارف دانشگاه صنعتی امیرکبیرو دکتر سروش صادق نژاد، رئیس اداره انجمن های علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر داوری مسابقات را برعهده داشتند که از ایشان قدردانی می نمایم.

محمدپور با شاره به تیم های برگزیده این دوره از مسابقات بیان داشت: در روز پایانی این مسابقات دو تیم «ققنوس» و «روشنگران» در دیدار فینال به رقابت بر سر گزاره « مهم ترین مانع توسعه کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها، احساس نبود آزادی بیان است» پرداختند که در نهایت تیم ققنوس در رقابتی نزدیک به برتری دست یافت و ضمن کسب مقام اول جواز حضور در مسابقات منطقه ای را کسب نبود. همچنین تیم « نهبا» حائز رتبه سوم این مسابقات شد.

شایان ذکر است مراسم اختتامیه و اهدای جوایز و الواح تقدیر به تیم های برتر و هیئت داوران با حضور خانم شاه نظری، نماینده سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی کشور عصر روز یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

علاقمندان جهت تهیه عکس و فیلم این مسابقات میتوانند درخواست خود را به ادمین کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس @jd_aut ارسال نمایند.