کتاب

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، کتاب " نانوکامپوزیت­های پلیمری (روش‏های تولید)"  به تالیف دکتر علیرضا زاهدی و کاوه رحیمی ممقانی  توسط انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر منتشر شد.

کتاب " نانوکامپوزیت های پلیمری (روش های تولید) " توسط انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به چاپ رسید.

در پیشگفتار این کتاب آمده است:

  " در این کتاب سعی شده است در ابتدا انواع پلیمرها و نانوکامپوزیت­ ها معرفی و سپس به روش­ های مختلف تولید همچون اختلاط مذاب، روش حلالی و پلیمریزاسیون همزمان پرداخته شود. این روش‌ها عمدتاً برای پلیمرهای گرمانرم استفاده می‌گردد، لیکن برای سامانه‌های گرماسخت شامل پلیمرهای شبکه‌ای و الاستومرها روش‌های دیگری ارائه شده است. در ادامه، سامانه‌های دوجزئی و الاستومری مرتبط با نانوکامپوزیت ­های پلیمری بررسی و  برای تکمیل مطالب کتاب با توجه به عدم سازگاری مواد پلیمری با اکثر نانوذرات دو مبحث مهم دیگر در زمینه نانوکامپوزیت ­های پلیمری شامل اصلاح مونومرپلیمر و همچنین اصلاح نانوذره به طور جداگانه در دو فصل ارایه شده است."

شایان ذکر است این کتاب در ۱۰ فصل، ۲۸۰صفحه و در تیراژ۱۰۰۰ نسخه و به قیمت ۱۸۰۰۰۰ ریال به بازار کتاب عرضه شده است.

علاقمندان میتوانند کتاب مذکور را از طریق فروشگاه و نمایشگاه دائمی انتشارات جهاددانشگاهی امیرکبیر واقع در خیابان حافظ جنب درب اصلی دانشگاه و یا فروشگاه اینترنتی انتشارات به آدرس jdamirkabir.ac.ir/shop  ؛ خریداری نمایند.