کتاب

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، کتاب " راهنمای جامع اقتصاد مهندسی" تالیف پرشنگ دو کوهکی، امیر افشین فتاحی و مسعود کاظمی توسط انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر تجدید چاپ شد.

کتاب " راهنمای جامع اقتصاد مهندسی" توسط انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به چاپ پنجم رسید

در پیشگفتار این کتاب آمده است:

 

  " اقتصاد مهندسی ابزاری کاربردی است که به مهندسان امکان می هد تا منطقی ترین راهکارهای موجود را برای اجرای طرح خود انتخاب کنند؛ البته مجموعه این ابزار­ها تنها برای رشته هایی خاص (از جمله مهندسی صنایع) به صورت اجباری تدریس می شود و برای رشته های مهندسی دیگر به صورت اختیاری ارایه می شود. به همین دلیل، در بسیاری از طراحی هایی که توسط مهندسان ارائه می شوند، به جنبه های اقتصادی کمتر پرداخته می شود؛ و این امر معمولا باعث ایجاد تضادهایی بین مدیران (که بیشتر به جنبه های اقتصادی طرح توجه دارند) و مهندسان (که بیشتر به جنبه های فیزیکی طرح توجه دارند) می شود. از جمله کاملترین منابع موجود در زمینه تحلیل های اقتصادی، کتاب «اقتصاد مهندسی(ارزیابی اقتصادی پروژه های صنعتی)»تالیف دکتر محمدمهدی اسکونژاد است که منبع اصلی درس مذکور در بیشتر دانشگاه های کشور است. "

شایان ذکر است این کتاب در شانزده فصل، ۳۱۲صفحه و در تیراژ۵۰۰ نسخه و به قیمت ۲۳۰۰۰۰ریال به بازار کتاب عرضه شده است.

علاقمندان میتوانند کتاب مذکور را از طریق فروشگاه و نمایشگاه دائمی انتشارات جهاددانشگاهی امیرکبیر واقع در خیابان حافظ جنب درب اصلی دانشگاه و یا فروشگاه اینترنتی انتشارات به آدرس jdamirkabir.ac.ir/shop  ؛ خریداری نمایند.