رویداد

رویداد استارتاپ ویک تهران از ۱۲ تا ۱۹ مرداد در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

رویداد "استارتاپ ویک تهران" برگزار شد

مسئول برگزاری این رویداد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ این رویداد از بهمن ماه آغاز شد و ما استارتاپ ویک تهران را با شعار " اکوسیستم ارزش آفرینی ایران زیر یک سقف " از ۱۲ مرداد با برگزاری یک کارگاه، سه پنل و ۱۰ سخنرانی با محوریت "بلاک‌چین و بررسی مشکلات و مسایل استارتاپ‌ها برای توسعه و پیشرفت کسب‌وکارهای‌شان"، شروع کردیم .

امیر رضا محمدی ادامه داد: ۱۳ مرداد در روز در نظر گرفته شده برای استارتاپ‌ها، بازدیدی از پارک پردیس داشتیم و سه کارگاه در مورد "تفکر از دیدگاه یک مدیر محصول، بررسی اصول مارکتینگ و بازاریابی و روش‌های ارائه‌ی خوب" برگزار شد. همچنین ۱۴ مرداد در روز کسب‌وکار، کارگاه‌های آموزشی، با تمرکز بر مدل کسب و کار، توسعه مشتریان و رهبری و مدیریت تیم استارتاپی، طراحی و برنامه ریزی شد و تلاش ما این بود که در این کارگاه‌ها محتوای مورد نیاز برای شرکت کنندگان رویداد بلاک چین تهران ارائه شود.

محمدی افزود: ۱۵ مرداد روز "بلاک‌چین" بود که به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد. این روز، به کارگاه‌های بلاک چین و بحث کسب‌وکار با بلاک چین اختصاص داشت. ۱۶ مرداد نیز کارگاه‌های مورد نیاز برای کسب‌و کارها در پارک فناوری پردیس ارائه شد و افراد به ارائه ایده‌های خود در زمینه‌های منتخب پرداختند.

وی در ادامه به بخش دوم این رویداد اشاره کرد و گفت: استارت آپ ویک تهران از ۱۷ تا ۱۹ مرداد وارد بخش دوم خود یعنی بلاک‌چین شد. منتخبین در ۱۷ مرداد تیم‌های خود را تشکیل دادند و در ۱۸ مرداد روی مدل درآمدی، اعتبار سنجی و تولید نمونه‌اولیه محصول خود کار کردند و ۱۹ مرداد به ارائه‌ ایده‌های خود پرداختند.

محمدی در ادامه‌ی صحبت‌های خود در خصوص مهمترین دستاورد این رویداد گفت: مهمترین دستاورد این رویداد آن بود که ما توانستیم به شعارمان (اکوسیستم ارزش آفرینی ایران زیر یک سقف) جامه‌ی عمل بپوشانیم و امیدواریم با بهره‌گیری از تجربیات متخصصان و تربیت نیروهای جوان، شاهد پیشرفت و توسعه‌ی روزافزون کشور باشیم.

مراسم اختتامیه استارتاپ ویک تهران در روز جمعه ۲۰ مردادماه دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد و با اعلام اسامی تیم‌های برگزیده و تجلیل از آن ها، به کار خود پایان داد