برگزاری سومین دوره مسابقات ملی « دفاع سه دقیقه ای پایان نامه های دانشجویی»

 به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر؛ مهدی ورسه ای- رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اشاره به همکاری گسترده واحدهای استانی جهاددانشگاهی اظهار کرد: سومین دوره از این مسابقات در مرحله دانشگاهی به همت سازمان دانشجویان این واحد و انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود.

 

ورسه ای افزود: در راستای برگزاری این مسابقات، از علاقمندان و واجدان شرایط دعوت می شود جهت ثبت نام در این رویداد علمی، تا اواسط آذرماه مشخصات فردی و دانشجویی، عنوان و چکیده پایان نامه و یا پروپوزال خود را به ادمین کانال معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی امیرکبیر به آدرس @ jd_aut_admin ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۶۶۹۵۰۹۸۱ تماس حاصل نمایند.  

 

لازم به ذکر است در این مسابقات هیچ محدودیتی از منظر رشته تحصیلی برای افراد شرکت کننده وجود ندارد و تمامی فارغ‌التحصیلان  تحصیلات تکمیلی( کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری) که پروپوزال خود را از ابتدای سال ۱۳۹۳ تا پایان مهر ۱۳۹۷ به تصویب رسانده یا از پایان نامه خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند برای شرکت در مسابقات اعلام آمادگی کرده و با مراجعه حضوری به دفتر جهاددانشگاهی امیرکبیر و انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر ثبت‌نام کنند.

 

همچنین برای تمامی شرکت کنندگان در این مسابقه کارگاه رایگان فن بیان و مهارت سخن‌وری، زیر نظر اساتید مجرب برگزار و به نفرات برتر این مرحله از مسابقات جوایز نقدی اهدا می‌شود و به مرحله بعد راه پیدا می کنند.

 

گفتنی است؛ هدف از برگزاری این مسابقات تشویق و کمک به تقویت و پرورش مهارت‌های ارتباطی، ایده پردازی، فن بیان و خلاقیت‌‌های‌دانشجویی، کمک به تکمیل چرخه‌ی تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت و نیز برقراری ارتباط بین دانشگاه‌ و صاحبان صنایع، سرمایه گذاری و بازاریابی ایده‌های دانشجویی است.

 

مرحله‌ی ‌دانشگاهی این دوره از مسابقات، در واحدهای جهاددانشگاهی علم و صنعت ایران، اصفهان، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، خواجه‌نصیرالدین طوسی، تربیت مدرس و واحدهای جهاددانشگاهی در استان‌های خراسان رضوی، زنجان، خراسان جنوبی، قم، قزوین، کردستان، گلستان، هرمزگان، همدان و یزد برگزار می شود.

 

گفتنی است، با اتمام مرحلهِ‌ی مقدماتی و معرفی نفرات برگزیده، مرحله‌ی نیمه نهایی در تهران و مرحله نهایی همزمان با آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی پایان نامه‌ی سال دانشجویی برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/