برنامه های معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر در آغاز سال تحصیلی ۹۷

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، دکتر مهدی ورسه ای از برگزاری مراسم استقبال باشکوه از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد.

برنامه های معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر در آغاز سال تحصیلی ۹۷

رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر در توضیح این خبر گفت: جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به مانند هرسال در روز استقبال و ثبت نام دانشجویان حضوری پر رنگ داشت و برای هریک از دانشجویان کارشناسی جدیدالورود بسته ای فرهنگی-آموزشی در نظر گرفت .

دکتر ورسه ای در ادامه بیان کرد: پس از روز ثبت نام و با شروع سال تحصیلی در مهرماه، غرفه فرهنگی-آموزشی جهاد دانشگاهی امیرکبیر شروع به کار کرد. در این غرفه جهادگران واحد و دانشجویان عضو سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به معرفی فعالیت های این واحد در بخش های آموزش و فرهنگی پرداختند.

ورسه ای افزود: در بخش آموزش، معرفی و ثبت نام کلاس ها و دوره های تخصصی کوتاه مدت از میان دانشجویان صورت گرفت و در حوزه معاونت فرهنگی عضوگیری شعبه سازمان دانشجویان واحد در فرم های ثبت نام و همچنین سامانه الکترونیکی تازه تأسیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به آدرس studentcity.ir انجام گرفت که طبق آمار اخیر این واحد در فرآیند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان، جزء سه واحد برتر در میان واحدهای جهاد دانشگاهی  می باشد.

دکتر ورسه ای با اشاره به تأسیس دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ماه های اخیر، اضافه کرد: یکی از برنامه های معاونت فرهنگی واحد در استقبال از دانشجویان، فراخوان و عضوگیری در دفتر خبرگزاری ایسنا بوده است چرا که تربیت و جذب دانشجو-خبرنگاران و به دنبال آن توسعه کمی و کیفی اخبار این دفتر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر از اهداف فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر در سال پیش رو می باشد.

مهدی ورسه ای در پایان به برنامه های فرهنگی شاخص این واحد در سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: توسعه کمی و کیفی کتاب های  انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، اثرگذاری بیش از پیش رسانه ای در قالب توسعه فعالیت های دفتر خبرگراری ایسنا و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی دانشجویی در قالب شعبه سازمان دانشجویان واحد از جمله برگزاری مسابقه دفاع ۳ دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی، هشتمین دوره مسابقه ملی مناظره  در بخش دانشگاهی، دوره های ویژه سبک زندگی، کرسی های تلاوت و تدبر و اردوهای ایران مرزپرگهر، بخشی از فعالیت های این معاونت در سال جاری خواهد بود.

گفتنی است، علاقمندان جهت اطلاع از برنامه های معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر می توانند به کانال « سازمان دانشجویان امیرکبیر » به آدرس @jd_aut مراجعه نمایند.