برگزاری مسابقه بزرگ خاطره نویسی با موضوع نماز

برگزاری مسابقه بزرگ خاطره نویسی با موضوع نماز

« مسابقه بزرگ خاطره نویسی با موضوع نماز »  به همت ستاد اقامه نماز کشور و همکاری معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر در دو بخش ملی و ویژه دانشجویان امیرکبیر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، این مسابقه در محورهای مختلفی  مانند نماز جماعت درماه رمضان، نماز اول وقت در شرایط پیچیده و نامتعارف، اقامه نمازجماعت در خوابگاههای دانشجویی، آثار و برکات نماز در زندگی، شیوه های درست و غلط دعوت به نماز برگزار می­شود.

همچنین خاطرات برگزیده در اختیار فیلم سازان جهت ساخت فیلم، سریال و مستند جهت پخش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است مهلت ارسال آثار در بخش ملی تا ۲۰ خرداد ماه می باشد که جوایز ویژه آن ۴۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس می باشد که با حمایت ستاد اقامه نماز اهدا می گردد و در بخش دانشگاهی ویژه دانشجویان دانشگاه امیرکبیر تا ۳مرداد ماه می باشد که در این بخش جوایز نقدی به ۱۰ اثر برتر اهدا می گردد.

شرکت کنندگان محترم می­توانند خاطرات نمازی خود را به نشانی رایانامه farhangi@jdamirkabir.ac.ir   یا به آی ­دی تلگرام این واحد به نشانی jdamirkabir1359@ ارسال نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره­ های ۳-۶۶۹۵۰۹۸۱ تماس حاصل فرمایند.